Bezmaksas mājaslapu hostings!

Izmanto kupona kodu WEBFREE, lai saņemtu 100% atlaidi mājaslapu uzturēšanai!

baltGro maksājumu sistēmas pāreja uz Airtel

Mazs atgādinājums tiem, kas vel nav paspējuši pāriet no baltGro maksājumu sistēmas (SMS un Payhub) uz jauno Airtel maksājumu sistēmu. 

Brīdinām, ka 2017. gada 5. janvārī publiskais SMS atslēgas vārds BTM tiks pārcelts uz Airtel maksājumu sistēmu, kas arī turpmāk apstrādās visas ienākošās īsziņas. Ja pāreja uz jauno maksājumu sistēmu skriptā nenotiks, atslēgas kodu joprojām būs iespējams iegādāties, bet nevarēs iztērēt, ja skriptā paliks baltGro SMS pieprasījumu saite.
Var gadīties, ka peļņa nenonāk paredzētajam īpašniekam, par ko atbildību mēs neuzņemamiem (lietotāja ID ir iespējams izmainīt konfigurācijas failā, ja lietojat mūsu gatavos risinājumus, vai linkā, user parametrā). 

BTM pārslēgšana uz Airtel 2017. gada 5. janvāris
baltGro SMS maksājumu sistēmas pilna atslēgšana 2017. gada 31. janvāris
baltGro SMS kodu realizācijas sistēmas pilna atslēgšana 2017. gada 28. februāris

Ja ir nepieciešama palīdzība ar pāriešanu uz Airtel maksājumu sistēmu, atbalsta centrs vienmēr ir atvērts un pieejams!

Izmaiņas no 2017. gada 1. janvāra! Kas notiek ar baltGro un kas ir Airtel?

Sveicināti, 

Vienmēr esam domājuši par to, lai jebkurš baltGro, SIA klients saņemtu vislabāko lietošanas pieredzi - balstoties uz klientu atsauksmēm un ierosinājumiem, esam uzlabojuši uzturēšanas tarifu plānus, paaugstinājuši procentu likmi SMS risinājums un uzlabojuši mājaslapas funkcionalitāti. 

Sekojot pasaules plūsmai, arī mēs esam izlēmuši attīstīties un diez gan krasi mainīt jau pierasto baltGro piedāvājumu - www.baltgro.lv tiks piedāvāti tikai uzturēšanas pakalpojumi, bet jaunizveidotajā Airtel E-commerce sistēmā - SMS pakalpojumi.


www.baltgro.lv
Lai uzlabotu pakalpojumu kvalitāti, servisus esam sadalījuši divās daļās - baltGro.lv, kas piedāvās uzturēšanas pakalpojumus un Airtel.lv, kas piedāvās SMS mārketinga pakalpojumus. 

Ātra un vienmēr pieejama mājaslapa ir svarīga jebkuram uzņēmumam un saimnieciskās darbības veicējam. Tagad, kad baltGro.lv piedāvā tikai uzturēšanas pakalpojumus, kvalitāte ir uzlabojusies - sistēma ir automatizētāka, klientiem draudzīgāka. Arī par biznesa klientiem ir padomāts - sazinoties ar baltGro konsultantiem, ir iespēja iegūt dažādas atlaides uzturēšanas pakalpojumiem. 

Uzmanību! Tuvākajā laikā esošie uzturēšanas konti, kuri atrodas kp.baltgro.lv kontroles panelī, tiks pārvietoti uz jauno control.baltgro.lv. Ja Tev ir serviss vecajā kontroles panelī un vēlies to pārvietot uz jauno, raksti uz skype : ytteroy , lai veiktu pārvietošanu!


www.airtel.lv
Jauna mājaslapa, vīzija un pakalpojumu klāsts! Šī nepilnā gada laikā, kura laikā pastāv baltGro, ir bijušas neskaitāmas sistēmas versijas SMS mārketinga pakalpojumiem. Lai beidzot varētu piedāvāt tiešām kvalitatīvu servisu gan spēļu projektiem, gan nopietnām mājaslapām un uzņēmumiem, pilnībā ir pārrakstīts SMS sistēmas gateway un uzlabota tā ātrdarbība. Beidzot varam piedāvāt transport sistēmu, kura ir populāra spēļu projektu vidū, jo pakalpojuma apmaksa ir vel ērtāka nekā iepriekš. 

Līdzās SMS mārketinga pakalpojumiem, ir izgatavota arī jauna Airtel Payhub versija, kura, atšķirībā no baltGro Payhub, ir daudz ērtāka un klientiem draudzīgāka. 

Tāpat, kā uzturēšanas pakalpojumiem, arī SMS mārketinga pakalpojumiem ir pieejamas dažādas ekstras - atkarībā no klienta apgrozījuma, ir iespēja palielināt procentu likmi visiem maksājumiem, kuri ienāk klienta kontā, lai peļņa būtu vel lielāka. Par to sīkāk, sazinoties ar mums. 


Darbu ir daudz un tos nevar izpildīt dienas, nedēļas vai mēneša laikā. Katra funkcija, ko piedāvā uzņēmums baltGro, SIA ir izstrādāta rūpīgi un kvalitatīvi, lai tā darbotos pietiekami ilgi bez lieliem labojumiem. Ja ir ierosinājumi vai ir atrasta kļūda- ir pieejama kontaktforma, kurā atbildēs pēc iespējas ātrāk.